• 0 (242) 887 36 54
  • Ahmet Ali Ağa Bulvarı No:1/8 Kumluca / ANTALYA

Faaliyetlerine 2000 yılında kurduğu MC inşaat taahhüt proje ile başlayan Murat H. Günay inşaat, portföyüne tarım ve arsa yatırımlarını ekleyerek istikrarlı bir büyüme yakalamıştır. Zamanla ekibine genç, dinamik ve iyi yetiştirilmiş personellerin katılımı ile bugün Batı Antalya’nın lider firmalarından biri haline gelmiştir. Kuruluşundan bu yana bölgemizin farklı konumlarında hayata geçirdiğimiz projeler hem bölgeye değer katmış hem de ev sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunmuştur.

2020 yılında sermaye artırımına giden şirketimiz “yaşayan mekanlar” inşa etmek için inovasyona odaklanarak birçok konuda kendini geliştirmiştir. Şirketimiz ilerleyen günlerde daha büyük hedeflere emin adımlar ile ilerlerken yatırımcılarımıza kazandırmaya, ev sahiplerimizin ise hayat standartlarını yükseltmeye devam edecektir.

Yıllar içinde hayata geçirdiğimiz onlarca proje ve yüzlerce konutun hepsi birbirinden değerli olup her biri bize büyük bir keyif vermektedir. Hedefimiz: dinamik ve atılımcı bir kurum olarak gelişmekte olan ülkemizin lokomotifi durumundaki inşaat sektöründe profesyonel, kaliteli ve güvenli yapılara -yıllardır yaptığımız gibi- bundan sonra da MHG imzası atmaktır. Firmamız, ilerleyen günlerde bölgemize değer katan ve ekonomiye katkıda bulunan büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermeyi hedeflemektedir.

İLKELERİMİZ

Murat Hüdavendigar GÜNAY
İnşaat Mühendisi